Vyhledávání

Kontakt

počítadlo.abz.cz

PENĚŽENKY:

COIN MATE:
 
 
 

Coinmate vzniká v roce 2014 s cílem obnovit důvěru v obchodování s virtuální měnou Bitcoin. V roce 2016 přidáváme obchodní pár BTC/CZK. Jsme tým vývojářů a odborníků v oblasti financí a regulace. Technologická část portálu je od prvopočátku vyvíjena předním poskytovatelem bankovních ICT služeb.

Vytváříme bezpečnou, nízko-poplatkovou a uživatelsky přívětivou obchodní platformu. Jsme základním stavebním kamenem pro ostatní bitcoinové aplikace, platební procesory, bitcoinové bankomaty a mobilní aplikace. Klademe důraz na bezpečnost, online podporu v českém jazyce a kvalitu našich služeb.

Registrace do peněženky:

coinmate.io?referral=T1hKMGVFdDZPR3BaVTJJMWExUlZVM05SZWpsalp3PT0

Nová česká peněženka:

Virtualproperty:

O Směnárně BTC - POZOR ZMĚNA BANKY I ÚČTU

od 1.10.2018 - DEPOZIT i VÝBĚRY pouze přes BITKOINY

 

  • Převody přes členskou směnárnu – Téměř žádný vizionářský projekt se neobejde bez komplikací a jedna z nich se objevila i v tomto měsíci. Jak bylo oznámeno v článku https://arbolet.net/clanek/7927-smenarnabtc-zmeny-ve-vytvareni-objednavek , Směnárna BTC byla nucena z legislativního důvodu změnit výhodné podmínky pro uživatele Arboletu. Od začátku října už neposkytuje své služby přes ArboletID, ale pouze přes zadání BTC adresy. Výběr už neprobíhá přes formulář na Arboletu, ale ze stránky Směnárny BTC https://www.virtualproperty.czDalší změnou je výše poplatku, která byla zatím stanovena na 2% (minimálně však 20,-) + hrazení poplatků Bitcoinové síti.

 

Kdo jsme?

Jsme online směnárna CZK – BTC, EUR - BTC a USD - BTC a opačně. Prozatím. Pracujeme na rozšíření na další měny jako RUB, GPB atd, podle zájmu. Následně chceme také měnit kryptoměny z první desítky nejvyšší kapitalizace. (ETH, XRP, DASH … atd) 

Jak směnárna BTC vznikla?

Našli jsme mezeru na trhu. Domluvili jsme se s hlavními poskytovateli bitcoinových služeb. Domluvili jsme se s bankou. Zatím s jednou. Pro rozjezd. Vše to dávalo smysl. Trocha kapitálu, dost nadšení, otevřené hlavy a fair play v teamu … A Směnárna BTC je na světě. 

O co nám jde?

O jednoduchost, rychlost, přehlednost, intuitivnost ovládání, pohodlnost pro uživatele. Žádné zbytečnosti, byrokracie, zátěž klienta. Udržujeme tak nízký spread (rozdíl mezi nákupem a podejem), jak to situace na trhu dovoluje. Nabízíme reálné kurzy měn aktualizované po vteřinách podle velkých kryptoměnových burz. 
 

Je směnárna BTC legální?

Ano, je. Požadavky zákonů ČR máme splněny. Neskrýváme se, inzerujeme. Máme IČO i DIČ. Máme registraci u Úřadu pro ochranu osobních údajů. (ÚOOÚ) 

 
 
Odkaz na založení: www.virtualproperty.cz